CEE Real Estate a.s.
 
 
 
 
Marketingová komunikace
Koho hledáme? manažera, v jehož kompetenci je styk s významnými klienty, systematická a samostatná obchodní akvizice nových klientů, spolupráce při přípravě, koordinaci a realizaci marketingových a reklamních akcí.

Ve společnosti CEE Real Estate a.s. ctíme naši základní filosofii individuálního přístupu k zaměstnancům a budování vztahů na základě vzájemné důvěry. Jsme dynamický tým s dlouhodobou vizí, jenž je vzhledem k rychlé expanzi nutné doplňovat o nové kolegy se zájmem o sebezdokonalování a touhou podílet se na budování společnosti. Do našeho mladého kolektivu hledáme především kolegy, kteří svými lidskými vlastnostmi zapadnou do našeho skvěle naladěného týmu.

Proč se stát součásti CEE Real Estate? 

Svoji práci máme jako koníček. Společnost roste výrazným tempem a tak každý z týmu vidí reálný dopad jeho dobře odvedené práce. Pro nás je každý jednotlivý zaměstnanec nesmírně důležitý bez ohledu na jeho pozici. Sídlíme v příjemných kancelářských prostorech u metra A stanice Želivského v krásných protorách známého Pražského mrakodrapu. Zastáváme názor, že v zdravém těle je zdravý duch, proto svým zaměstnancům nabízíme Multisport kartu zdarma, stravenky a další benefity.

 

Primárně hledáme šikovné a cílevědomé lidi, kteří se chtějí učit novým věcem nebo zdokonalovat stávající dovednosti.