ACE Consulting, s.r.o.
 
 
 
 
OBCHODNĚ-PROJEKTOVÝ MANAŽER
Moderní distributorská společnost zabývající se oblastí energetiky a obnovitelných zdrojů, která působí dlouhodobě na evropských i mimoevropských trzích, hledá do svého týmu aktivního a motivovaného kandidáta/kandidátku na pozici:

OBCHODNĚ-PROJEKTOVÝ MANAŽER

 

Baví Vás obchod a zároveň se nebojíte samostatného vedení nových projektů?

Na této pozici bude Vaším hlavním úkolem vyhledávání a kontakt B2B, ale zároveň i nových příležitostí u koncových klientů na domácím trhu. Budete zodpovědní za celkovou technickou realizaci i obchodní a právní zastřešení projektů.

 

Co Vám pomůže zapadnout do našeho týmu?

Pokud máte zkušenosti z oblasti obchodu a projektového řízení a nebojíte se komunikovat v anglickém jazyce. Zároveň hledáme spolehlivého a dynamického parťáka, který je otevřen novým zkušenostem a má pozitivní přístup k moderním technologiím. Máte-li navíc znalosti z oblasti fotovoltaiky či příbuzného oboru, bude to pro Vás výhodou, není to však nutnou podmínkou.

 

Co můžete na oplátku čekat od nás?

Nabízíme Vám možnost dlouhodobé spolupráce na zajímavých projektech v dynamicky se rozvíjejícím oboru, příležitost ke kariérnímu růstu v mezinárodním pracovním prostředí společně s atraktivním ohodnocením a velkým množstvím benefitů. Stanete se součástí přátelského týmu plného profesionálů. Při vedení projektů se budete moci spolehnout na podporu ze strany vedení i kolegů.

 

Pokud Vás tato pozice zaujala, budeme se těšit na Vaše strukturované životopisy.