B E K O Engineering, spol. s r.o.

Průmyslový designér junior - automotive
Do našeho týmu v Brně hledáme kolegu na pozici Průmyslový designér junior v automotive

Náplň práce

  • Vývoj a navrhování designových řešení od skic až po realizaci
  • Tvorba rendrů a digitálních modelů
  • Příprava prezentací designérských návrhů
  • Aktivní využívání nových technologií - 3D tisk, virtuální realita
  • Sledování nových designových trendů v automobilovém průmyslu

Kvalifikační požadavky

  • SŠ/VŠ - vzdělání technického nebo uměleckého směru (průmyslový design)
  • Kreativní, technické a analytické myšlení
  • Výhodou znalost SketchBook Pro, Adobe CC, Rhino, Maya
  • Rendering a postprodukce (výhodou znalost Blender,VRED )
  • Řidičské oprávnění sk. B
  • Znalost AJ nebo NJ na komunikační úrovni
  • Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost,

Nabízíme

  • Individuální finanční ohodnocení
  • Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
  • Pravidelná školení, odborné kurzy
  • Profesní zvyšování kvalifikace
  • Zázemí a růst ve stabilní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • Firemní teambuildingy
  • Bonusy: mobil, notebook, služební vůz, stravenky, bonusový systém flexi pasů, příspěvky na dovolenou, ubytování