Grafton Recruitment s.r.o.

ASISTENT/KA LOGISTIKY, 120-150 Kč/hod
13-19-278261

Popis pozice

  • Hledáš brigádu, díky které získáte zkušenosti v logistice? Chceš získat zkušenost v mezinárodním prostředí farmaceutické společnosti? Rád pracuješ s Excelem a kontingenční tabulky nejsou problém?
  • Pro našeho klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici asistenta či asistentky logistiky na částečný úvazek.

Co bude obsahem práce?

  • zpracování reportů
  • spolupráce v rámci logistického oddělení
  • podpora zákaznického oddělení
  • zpracování objednávek

Mzda: 120-150 Kč/hod.
Lokalita: Praha 4 - Pankrác
Spolupráce: flexibilní, 20 hodin/týden s nástupem ihned

Požadavky

Koho hledáme?

  • ideálně VŠ student/ka
  • výborná znalost českého nebo slovenského jazyka na úrovni rodilého mluvčího
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni výhodou (materiály mohou být v angličtině)
  • znalost MS Excel včetně kontingenčních tabulek, funkce SVYHLEDAT apod.
  • analytické myšlení