PRÁCE NA MÍRU

ANALYTIK JUNIOR
dataPartner

Pracovní náplň:

  • Podílení se na obchodních procesech a systémových analýzách,
  • zavádění aplikací a procesů,
  • uživatelská podpora,
  • participace na rozvoji SW (výrobních modulů).

Podmínkou přijetí je:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání- zaměření na IT výhodou,
  • dobré předpoklady pro tvorbu analytické a návrhové dokumentace k projektům,
  • znalosti z oblasti IT – zejména zkušenosti se správou a vývojem IS, MS Office,
  • komunikační schopnosti, dobré vystupování,
  • cizí jazyk EN/DE alespoň na střední úrovni,
  • časová flexibilita, odpovědnost za svěřené projekty,
  • schopnost týmové i samostatné práce.
  • řidičský průkaz B, aktivní řidič

Oceníme znalosti:

  • Integraci informačních systémů ve výrobě
  • řízení projektů a vedení projektové dokumentace (metodika Prince2 výhodou)
  • péči o zákazníky – komunikace a řešení požadavků, školení uživatelů IS.

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní české společnosti,
  • příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu,
  • atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň na HPP, na dobu neurčitou,
  • motivující ohodnocení (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů),
  • možnost profesního růstu, zvyšování a rozšiřování znalostí a kvalifikace,
  • pružnou pracovní dobu,
  • práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií,
  • mimopracovní společné aktivity.
  • Nabídnutá mzda bude v rozsahu od nejnižší nástupní a předpokládá se její růst dle výkonnosti.

V případě, že Vás daná pozice zaujala, budeme se těšit na Vaše CV. Všechny životopisy pečlivě vyhodnotíme, a pokud Vám neodpovíme do jednoho měsíce, dali jsme přednost kandidátům, kteří splnili výše uvedené požadavky.