PRÁCE NA MÍRU

Premium bankéř/ka Mladá Boleslav Krátká
KBC

Československá obchodní banka patří mezi jedničky v klíčových segmentech finančního trhu a je držitelem prestižních ocenění nejžádanějšího zaměstnavatele.

Baví Vás obchod? Jste zkušený klientský poradce či bankéř?

Pracovní náplň:

  • zabezpečování komplexní obsluhy klientů
  • poskytování služeb spojených s investičním poradenstvím a bankovnictvím (asset management, nákup a prodej cenných papírů apod.)
  • aktivní vytváření prodejních příležitostí vůči svěřenému portfoliu klientů a získávání klientů nových
  • rozvíjení a vytváření vztahů se svěřenými klienty banky v souladu s obchodní politikou a strategií banky
  • odpovědnost za proces prodeje
  • akviziční činnost

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání
  • 2 roky odborné bankovní praxe na pozici klientského pracovníka či bankéře
  • znalost produktů a služeb poskytovaných bankou a finanční skupinou ČSOB
  • základní znalost v oblasti kapitálových obchodů se zaměřením na oblast obchodování s cennými papíry
  • znalost klientely a ekonomického prostředí, v němž působí
  • znalost funkcí a možností využití bankovních informačních systémů případně jiných SW aplikací vztahujících se k vymezené oblasti
  • znalost anglického jazyka na úrovní potřebné pro výkon pozice
  • profesionální vystupování komunikační prezentační a organizační schopnosti
  • orientace na klienta
  • mobilita a časová flexibilita

Proč pracovat právě u nás?

  • Vaše práce bude mít smysl a vaše dobré nápady se u nás skutečně realizují
  • oceňujeme spolupráci založenou na vzájemné důvěře, vstřícnosti a náročnosti
  • získáte prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst
  • Vaše celková odměna vás mile překvapí, když vy překvapíte nás
  • můžete se zapojit do programu ČSOB společenské odpovědnosti a pomáhat lidem v okolí - např. odborné dobrovolnictví a mentoring, regionální granty, konkrétní pomoc jednotlivcům
  • pro své zaměstnance pořádáme společenské a sportovní aktivity (např. celobankovní sportovní hry), navíc podporujeme sportovně společenská týmová setkání poboček a útvarů banky
  • naše benefity jdou za obvyklý standard (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi),

Navíc poskytujeme:

  • cafeterii nastavenou na míru
  • 3 dny zdravotního volna
  • mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby
  • flexibilní přístup k práci odkudkoliv (dle toho co vám vaše práce umožní)