PRÁCE NA MÍRU

Provozní manažer - Karlovy Vary
D.I.SEVEN

Benefity:

  • Vedoucí pozice + zajímavé finanční ohodnocení, Služební automobil a telefon, Nestereotypní a zajímavá práce, Vedoucí pozice

Směnnost:

  • jednosměnný provoz

Náplň práce

  • Řešení otázek personalistiky, plánování směn, komunikace se zákazníky. Vedoucí pozice s odpovědností i zajímavým motivačním systémem.

Nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, příjemné pracovní prostředí, odpovídající finanční ohodnocení, ostatní služební výhody a bonusy
  • Výhodou
  • manažerská praxe v uvedeném oboru, vedení kolektivu, zkušenosti s náborem pracovníků (HR), znalost účetního softwaru, znalost přípravy podkladů pro mzdy , předchozí působení v oboru
  • Potřebné doklady
  • čistý trestní rejstřík
  • Pracovněprávní vztah: HPP Pozice: Provozní manažer - Karlovy Vary Požadujeme: znalost práce na PC,trestní bezúhonnost,řidičský průkaz,samostatnost,časovou flexibilitu,loajalitu Vzdělání: středoškolské