Grafton Recruitment s.r.o.

ADMINISTRATIVNÍ BRIGÁDA V COCA-COLE, POKROČ. EXCEL
13-19-281967

Popis pozice

Hledáš brigádu v administrativě a chceš pracovat pro světovou značku?
Tak neváhej, pošli nám své CVčko a nastartuj svou kariéru v Coca Cole!

#CocaColahleda #PraveTebe

Na starosti budeš mít:

  • Podporu jednotlivých nákupčích
  • Správa a úprava databází
  • Práce s MS Office - hlavně v Excelu
  • Ad-hoc administrativní úkoly

Nástup: co nejdříve
Pracovní doba: 20 hod/týden, lze docházet dle domluvy
Mzda: 120 Kč/hod
Lokalita: Praha 9

Požadavky

  • Student ekonomického směru
  • Velmi dobrá znalost MS Excel NUTNOSTÍ - pokročilé funkce, kontingenční tabulky
  • Zkušenost s využíváním PowerPointu
  • Angličtina na pokročilé úrovni - denní komunikace se zahraničními kolegy

Benefity

  • Stravenky v hodnotě 70 Kč/den
  • Tolik nápojů, které Coca Cola vyrábí, kolik jen dokážeš v práci vypít
  • Zaškolení na veškeré procesy a interní systém
  • Skvělý tým mladých lidí, kteří Ti dodají energii a dobrou náladu