PRÁCE NA MÍRU

Dělník/ce potravinářské výroby
Vitana a.s.

Požadavky na kandidáta

  • Výuční list.
  • Manuální zručnost.
  • Pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost.
  • Práci ve dvousměnném provozu.
  • Místo výkonu práce: Mělnická 133, 277 32 Byšice.

Pracovní náplň

  • manuální práce v potravinářské výrobě

Nabízíme:

  • Jsme značka s tradicí, která znamená zázemí a stabilitu.
  • Vzájemně si poskytujeme podporu, jde nám o kvalitu i dobré jméno našich produktů.

Máme systém zaměstnaneckých benefitů:

  • dotované závodní stravování
  • pracovní oblečení a jeho údržba
  • příspěvky ze sociálního fondu
  • po 1 roce 5 dní volna navíc dle KS
  • rekreační zařízení na horách
  • odměny za životní a pracovní jubilea
  • dětské školní příspěvky
  • hrazené očkování proti chřipce
  • Nástup možný ihned, případně dle dohody.

Odpovědí na tento inzerát, zasláním Vašeho životopisu a případných
dalších osobních materiálů do společnosti Vitana, a.s. dáváte souhlas ke
shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů podle zákona
č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do
jeho odvolání písemnou formou.