B E K O Engineering, spol. s r.o.

Technicko hospodářský pracovník
Do našho týmu přijmeme pracovníka na pozicic Technicko hospodářský pracovník.

Náplň práce:

•              Zpracování termínových plánů a jejich dodržování

•              Zpracování technických popisů výrobků

•              Tvorba podkladů, prezentací, ….

•              Tvorba analýz materiálových nákladů

•              Sledování konkurence a návrhy na redukci

•              Zpracování finančních nabídek

•              Sběr dat vývojových nákladů

•              Zpracování závad

•              Spolupráce s ostatními odděleními

Požadavky:

•              Min. ŠŠ

•              Zájem o automobilový průmysl

•              Technické myšlení

•              Pečlivost a spolehlivost

•              Orientace ve výrobním podniku

•              Aj nebo Nj na komunikativní úrovni

•              Znalost MS Office

Nabízíme:

•              práci pro renomované zákazníky

•              individuální finanční ohodnocení

•              odborný i pracovní růst (pravidelná školení, semináře)

•              příjemné pracovní prostředí

•              firemní bonusy – příspěvky na dovolenou, firemní byt, služební automobil, mobil

•              Místo výkonu práce: Mladá Boleslav / Praha