PRÁCE NA MÍRU

Finanční účetní
AGROFERT, a.s.

Pracovní náplň

  • Komplexní agenda vedení účetnictví
  • Správa agendy DPH, kontrolního hlášení a souhrnného hlášení
  • Měsíční závěrka, inventarizace a kontrola účtů
  • Příprava roční účetní závěrky, finančních výkazů
  • Účtování cestovních příkazů, kurzových rozdílů, položek časového rozlišení
  • Účtování, kalkulace daní (DPH, daň z příjmu, silniční, z nemovitosti)
  • Vyhotovení účetních závěrek

Požadujeme

  • Znalost účetnictví a daňové problematiky
  • Praxi v oboru
  • Minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru výhodou
  • Zkušenosti s účetním programem SAP výhodou
  • Velmi dobré znalosti MS Office (především Excel a Power Point)
  • Samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost, loajalita
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně

Nabízíme

  • Místo výkonu práce Praha (v blízkosti metra Chodov)
  • Nástup ihned, případně dohodou
  • Odpovídající mzdové ohodnocení, bonusy
  • Zázemí úspěšné české společnosti
  • Možnost prohlubování získaných znalostí v daném oboru

práce na plný úvazek

požadované vzdělání

  • Úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučeni)