sledovanitv.cz s.r.o.

Výzkum zahraničních trhů
Umíš dobře vyhledávat na internetu? Zajímají Tě trendy z oblasti internetového televizního vysílání? Chceš získat zajímavou administrativní brigádu, která se Ti v životopise určitě neztratí?

Náplň práce:

  • budeš analyzovat zahraniční trhy
  • budeš monitorovat konkurenci a vyhodnocovat potenciál nových trhů
  • budeš zjišťovat informace o našich potencionálních zahraničních zákaznících (poskytovatelích internetu)
  • a také budeš interpretovat nasbíraná data

Nabízíme:

  • prozatím krátkodobou brigádu v nekorporátním prostředí (v případě oboustranné spokojenosti možnost pokračovat ve spolupráci na dalších projektech),
  • mladý a přátelský kolektiv
  • flexibilní pracovní dobu
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní akce a teambuildingy
  • skvělou pracovní zkušenost

Požadavky:

  • samostatnost, spolehlivost a zodpovědný přístup k práci
  • velmi dobrá schopnost vyhledávání na internetu
  • dobrá znalost angličtiny (další jazyky výhodou)
  • alespoň základní znalost MS Office
  • možnost odpracovat alespoň 15 hodin týdně