Práce pro lepší BUDOUCNOST

Telefonista/ka - obchodní asistent/ka
Webdevel s.r.o.

Pracovní náplň:

- zajišťování telefonického kontaktu se stávajícími i potencionálními zákazníky
- navolávání a koordinace schůzek pro obchodního zástupce,
- ověřováni příchozích poptávek
- komunikace s návštěvníky webu prostřednictvím chatu
- poskytování rámcových informací o nabízených produktech a službách,
- sjednávání schůzek obchodnímu týmu, vedení základní evidence
- administrativní činnosti obchodního oddělení

Požadujeme:

- dobré komunikativní dovednosti
- dobrou uživatelskou znalost práce v MS Office
- smysl pro přesnost, pečlivost a týmovou spolupráci
- předchozí praxe výhodou
- samostatnost, aktivní přístup

Nabízíme:

- dobré mzdové podmínky v závislosti na výkonnosti, motivační odměnu/bonus podle počtu sjednaných schůzek, předpokládaný výdělek 18 tis. až 20 tis. Kč
- zázemí stabilní firmy v mladém kolektivu
- možnost dohody o úpravě pracovní doby (pružná pracovní doba, práce z domova)
- pravidelné firemní teambuildingy a další vzdělávání
- různorodá a zajímavá práce