Práce pro lepší BUDOUCNOST

Pracovník obchodního úseku
Mirel Vratimov a.s.

Náplň práce:

  • Vedoucí osoba pro veletržní propagaci - plánování a komplexní zajištění účasti na vybraných veletrzích a výstavách v ČR, přímý prodej produktů Fresh’n’Roll (česká potravinové fólie oceněné značkou Česká kvalita), dozor na podřízenou osobu, kalkulace zrealizovaných akcí, nábor nových prodejců a promotérek, reportování výsledků vedení společnosti, organizace dalších marketingových akcí,
  • Tvorba zákaznický databází pro obchodní úsek – vyhledávání potencionálních obchodních kontaktů, telefonický kontakt, evidence, reporting,
  • pomocné administrativní práce obchodního a marketingového charakteru.

Hledáme samostatnou a spolehlivou osobnost s příjemným vystupováním a dobrými komunikačními schopnostmi.

Požadavek:

  • min. SŠ vzdělání
  •  řidičský průkaz B (časté služební cesty).
  • Zkušenosti v oboru nejsou podmínkou.

Nabízíme:
HPP na dobu neurčitou, nástupní plat: 18 000 Kč + prémie + příspěvek na důchodové spoření, stravenky, zajímaví zkušenosti z úzké spolupráce s vedením společnosti, možnost karierního růstu – postup na pozici obchodního zástupce.

  • adresa pracoviště: Mourová 114/7, 739 32 Vratimov 1
  • mzda (plat): 18 000 Kč až 20 000 Kč
  • typ pracovního úvazku: HPP
  • směny: jednosměnný provoz

benefity a pracovní výhody:

  • příspěvek na penzijní připojištění
  • Podnikové stravování: stravenky