VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY

Interní auditor/ka
Chcete pracovat pro největší zdravotní pojišťovnu v České republice a být tak součástí základního pilíře českého zdravotnictví? Právě hledáme nové kolegy/kolegyně do Oddělení interního auditu.

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

* realizace auditních zakázek (ujišťovacích i konzultačních)
* prezentace auditních zjištění
* tvorba zpráv z auditních zakázek
* vedení auditních spisů
* monitoring plnění nápravných opatření
* komunikace s auditovanými útvary
* podílení se na přípravě auditních plánů
* spolupráce s externím auditorem a kontrolními orgány

CO OČEKÁVÁME?

* VŠ vzdělání (ekonomický obor výhodou)
* praxi v oblasti interního auditu, znalost metodiky interního auditu (IPPF)
* znalost účetnictví, orientace v legislativě platné pro zdravotní pojišťovny, zákonu o veřejných zakázkách, zákonu o finanční kontrole
* znalost MS Office, SAP, ASPI
* analytické dovednosti, orientace na detail
* skutečnou ochotu vzdělávat se
* komunikační dovednosti a opravdového týmového hráče
* řidičský průkaz sk. B výhodou

CO NABÍZÍME?

* skvělou příležitost pracovat pro největší zdravotní pojišťovnu v České republice
* pozice je na dobu určitou - jako zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou
* stabilní tým
* motivační systém odměňování – nemáme tabulky jako státní správa
* silné a stabilní zázemí perspektivní společnosti
* možnosti rozvoje a vzdělávání
* 5 týdnů dovolené a další volno (sick days)
* pružnou pracovní dobu, stravenky a další výhody z bohatého benefitního programu