PRÁCE NA MÍRU

IT Tester - bankovnictví
Principal engineering

Do týmu Testingu hledáme novou spolehlivou posilu, která bude hledat menší či větší chyby a dopomáhat tak aplikacím, webům, … k preciznímu chodu. Chyby dělá každý, ale je dobré, že se z nich však dokážeme poučit.

Co vás čeká:

  • Připravovat test analýzy pro testovací fázi SIT
  • Připravovat testovací data
  • Testovat bankovní aplikace, a to včetně mobilních platforem
  • Zadávat defekty, které odhalíte
  • Profesní rozvoj v technologiích Windows, iOs, Android, HPQC, JIRA, EA, SQL developer, Putty, SOAP, jMETER, Selenium

Co bychom potřebovali

  • Praxe v oboru: 1 rok a více
  • Odborná zkušenost: Máte přehled o procesu vývoje softwaru a víte co je SQL, XML a dokážete je i použít
  • Technologie: HPQC, JIRA, EA, SQL developer, Putty, SOAP, jMETER, Selenium
  • Jazykové požadavky: Čeština + Angličtina (písmem)
  • Možnost prodloužení: ANO

Co můžeme nabídnout:

  • Možnost navázat na další projekt po ukončení současného
  • Nabídku vzdělávacích aktivit za zvýhodněné ceny
  • Možnost zápůjčky vybavení
  • Osobní konzultace s HR zdarma