PRÁCE NA MÍRU

Personalista
Montáže Brož s.r.o.

Co vás čeká?

  • Systém zaškolování nových zaměstnanců
  • Spolupráce při náboru a výběru zaměstnanců
  • Správa a administrace systému zaměstnaneckých benefitů
  • HR reporting – příprava měsíčních reportů
  • Správa popisů pracovních pozic
  • Administrace lékařských prohlídek
  • Komunikace se zaměstnanci
  • Spolupráce s vysokými školami
  • Zlepšování a zefektivňování HR procesů
  • Spolupráce na personálním marketingu
  • Spolupráce při organizování firemních akcí pro zaměstnance
  • Spolupráce při zpracování legislativy zahraničních projektů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • SŠ nebo VŠ humanitního/ekonomického směru
  • Odborné znalosti v oblasti HR
  • Zkušenosti v oblasti HR
  • Aktivní znalosti AJ
  • Znalost pracovního práva
  • Orientace na interního zákazníka
  • Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
  • Spolehlivost – odpovědný přístup k práci
  • Přesnost, pečlivost a diskrétnost

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Pestrou a zajímavou práci ve výborném HR týmu
  • Osobní a profesní rozvoj, nové zkušenosti
  • Firemní benefity
  • Stabilní a perspektivní pracovní uplatnění v prosperující české společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Intenzivní zaškolení

Zasláním životopisu do společnosti Montáže Brož s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti, a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání.

V případě zájmu o tuto pracovní pozici zašlete svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce.