JOB LEADER CZECH, s.r.o.

Operátor/ka výroby - kosmetika a elektronika!
Hledáte stabilní práci, kam se budete každý den těšit? Tak to hledáme právě Vás! Přijmeme uchazeče a uchazečky do firmy zabívající se kompletací drobné elektroniky nebo balením kosmetiky a kávového sortimentu. Volejte 773 779 855!

Náplň práce:

Práce s elektronikou:
- výměna komponentů, kompletace, balení do krabic, práce se čtečkou
- vkládání dat do PC
- práce ve stoje, 2 směny (R/O)

Práce s kosmetikou a kávovým sortimentem:
- kontrola výrobků, kompletace, balení zboží do krabiček
- práce ve stoje či v sedě, 2 směny (R/O)

Požadujeme:
- Ochota pracovat ve 2 směnném provozu, 8 hodinové směny bez víkendů!
- Základní znalost PC
- Manuální zručnost, preciznost a šikovnost
- Zkušenosti z výroby výhodou
- Dobrý zdravotní stav
- Zájem o dlouhodobé pracovní uplatnění

Nabízíme:
Široká škála benefitů:
- stravenky
- stravování za pár kaček
- 5 týdnů dovolené
- příplatky za docházku
- odměny za doporučení známého až 3.000 Kč
- příjemné pracovní prostředí ve stabilní společnosti
- Svozy zdarma – Praha Opatov, Říčany
- Dlouhodobé uplatnění na HPP
- Nástup ihned
- Nástupní bonus až 10.000 Kč
- zálohy pro zaměstnance