PRÁCE NA MÍRU

Ekonom/ekonomka
Masarykova univerzita

Náplň práce:

  • Kontrola a zpracování účetních dokladů.
  • Příprava podkladů pro daňové přiznání

Požadavky:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znalost účetnictví a daňové legislativy
  • Praxe na pozici účetní/účetního výhodou.
  • Práce na PC na pokročilé úrovni.
  • Znalost anglického jazyka.
  • Komunikační a organizační schopnosti, zkušenost s jednáním s lidmi.
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, schopnost týmové práce, flexibilita.

Nabízíme:

  • Zázemí úspěšné, stabilní a významné instituce.
  • Zajímavou a samostatnou práci, prostor pro vlastní iniciativu a nápady.
  • Kvalitní pracovní zázemí a podmínky.
  • Možnost osobního a odborného rozvoje.
  • Zaměstnanecké výhody (pravidelná školení, 6 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné vstupné do kina Scala, možnost bezplatně využívat knihovny univerzity, sleva na vzdělávací kurzy, příspěvek na očkování).
  • Místo pracoviště v centru Brna.
  • Nástup dle dohody.