PRÁCE HOME OFFICE

BI Analyst
Vodafone Czech Republic a.s.

Místo: náměstí Junkových 2808/2, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika
Oddělení: Finance, strategie a plánování

Charakteristika pozice

  • Tato pozice BI analytika je součást finančního oddělení a její hlavní náplní je příprava pravidelných reportů a komisních podkladů pro prodejní kanály.
  • Zároveň se stará o údržbu toolů potřebných pro hladký chod týmu

Pracovní náplň

  • Příprava a správa pravidelných a ad hoc reportů pro prodejní kanály, které jsou podkladem pro výpočet provizí
  • Příprava analýz na podporu efektivního řízení prodejních kanálů
  • Komunikace s manažery prodejních kanálů
  • Aktivní účast na jednáních zabývajících se změnami komisních schémat
  • Vývoj a implementace inovativních řešení, které pomohou ke zlepšení procesu reportování dat

Jaké znalosti a dovednosti očekáváme?

  • VŠ vzdělání, ideálně ekonomického, statistického či matematického
  • Celkový počet let praxe: 1 - 5
  • Zkušenost na podobné pozici: Junior minimálně 1 rok, senior minimálně 3 roky
  • Znalost ČJ a AJ - alespoň na komunikativní úroveň
  • Zkušenosti s SQL
  • MS Office, pokročilá znalost Excelu
  • Znalost relačních databází je výhodou

A toto vám nabízíme

  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů a zajímavé platové ohodnocení
  • Příležitosti k dalšímu rozvoji
  • Zázemí silné mezinárodní značky
  • Zajímavou práci v příjemném prostředí a v kolektivu pohodových lidí