PRÁCE PRO STUDENTY

Asistentka
Společnost grantEX s.r.o.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • firemní administrativa, příprava podkladů
  • komunikace s klienty společnosti a partnery
  • provozní agenda

POŽADUJEME:

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • reprezentativní vystupování
  • pokročilá uživatelská znalost práce na PC - zejména MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • odpovídající úroveň slohu a gramatiky ČJ
  • schopnost samostatného myšlení a proaktivní přístup k práci
  • 100% spolehlivost - dodržování sjednaných termínů
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič) výhodou
  • výhodou zájem o oblast dotačních programů, případně schopnost rychle se zorientovat v této problematice

NABÍZÍME:

  • nástup možný ihned nebo po dohodě
  • práce je možná na plný úvazek, ale klidně i na částečný nebo jako brigáda při studiu
  • potřebné technické vybavení - notebook, služební telefon
  • práci v mladém kolektivu
  • pracujeme v krásném pracovním prostředí na Malé Straně kousek pod Pražským hradem
  • možnost profesního růstu
  • dlouhodobou spolupráci
  • možnost částečné práce z domova
  • Praha – Malá Strana