Mgr. Petr Kmošek

Obchodní zástupce – Liberec
Richter + Frenzel zaměstnává celkově 3500 zaměstnanců ve více než 170 pobočkách, v České republice máme 30 poboček a 10 moderních koupelnových center. Přes 380 zaměstnanců se stará o naše klienty v oblasti topení, instalací a sanity.

Náplň práce:

- rozvoj stávajících a vyhledávání nových zákazníků

- komplexní péče o svěřené zákazníky

- organizační a administrativní zajištění objednávek

- tvorba cenových nabídek

- průzkum trhu

Požadujeme:

- SOU/ SŠ

- praxe v oboru nebo na obdobné pozici

- komunikativní osobnost s tahem na bránu

- spolehlivost, zodpovědnost, smysl pro zákaznickou péči

- aktivní řidič sk. B

- dobrou uživatelskou znalost PC

Nabízíme:

- unikátní zázemí stabilní společnosti s dlouhou tradicí

- odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na výsledcích

- možnost osobního i odborného rozvoje

- notebook, mobilní telefon

- příspěvek na stravování

Richter + Frenzel | Již 123 let praxe, odbornosti a spolehlivosti.