Lipa Learning s.r.o.

Developer mobilních aplikací
Naším cílem je poskytnout kvalitní předškolní vzdělání všem dětem na světě.

Lipa Learning vyvíjí unikátní světový vzdělávací systém pomocí digitálních technologií pro předškolní vzdělávání. Nyní pracujeme na zastřešující aplikaci, která dětem, rodičům a učitelům umožní proměnit učení v úžasné dobrodružství plné radosti z objevování.

Teď do týmu hledáme šikovného kolegu či kolegyni, který/á nám pomůže našeho cíle dosáhnout!

Hledáme právě tebe?

Jsi programátor/ka se zkušenostmi s herním vývojářstvím? Umíš řídit servery, máš praxi v oblasti webdesignu a hovoříš plynně jazykem HTML?

Máš zkušenosti s:

C++, Android , Open GL, Java,ObjectiveC, JavaScript, Python, SQL, PHP, Wordpress, HTML5, CSS

A víš, co se skrývá za tímto kódem?

glClear(GL_COLOR_BUFFER_BIT);
glBegin(GL_TRIANGLES);
 glVertex3f(-1.0, -1.0, 0.0);
 glVertex3f(1.0, -1.0, 0.0);
 glVertex3f(0.0, 0.0, 0.0);
glEnd();
glFlush();

Pak jsi na správné adrese! :)

Jak to u nás vypadá?

Máme možnost home office a další výhody, jako je jazykové nebo odborné vzdělání. A protože nemáme rádi stereotypy o ajťácích, hodně sportujeme. Proto nám zaměstnavatel přispívá na MultiSport kartu.

Jsme parta normálních lidí, které jejich práce baví. Jelikož už ji děláme nějaký ten pátek (i když do starého železa rozhodně nepatříme), můžeš se u nás hodně naučit. Zároveň ale uvítáme někoho, kdo přinese čerstvý vítr do plachet a ukáže nám, že dovede k problémům přistupovat kreativně.

Jaká by byla tvoje náplň práce?

  • Vývoj her
  • Servery
  • Web
  • Výzkum
  • Tvorba API
  • Vývoj multiplatformních aplikací
  • Výzkum nových technologií

Pokud tě nabídka zaujala, neváhej se nám ozvat!