SEZÓNNÍ BRIGÁDY

Účetní - brigáda
Jazyková škola Hermés

Jazyková škola Hermés přijme administrativní pracovnici na zkrácený úvazek cca 20h týdně.

Náplň práce:

Evidence termínů výuky studentů v účetním systému a dohled nad čerpáním lekcí
Počítání mezd lektorů na základě odučených lekcí

Evidence uhrazených faktur, zadávaní nových kurzů do systému

Vedení pokladny – práce s hotovostními platbami, hmotná odpovědnost.

Fakturace klientům

Požadujeme:
Ukončené SŠ vzdělání
Velmi důležitá je maximální pečlivost, přesnost a odpovědnost při evidenci lekcí
Kladný vztah k administrativní práci.
Dobrá znalost práce na PC – práce především s excelovými tabulkami.
Dobrá znalost AJ slovem i písmem – častá komunikace s lektory rodilými mluvčími.
Znalosti účetní problematiky nejsou třeba, v našem systému Vás zaškolíme.
Preferujeme dlouhodobou spolupráci ideálně na 1 rok a více.

Místo práce:
Kancelář u metra Roztyly

Nabízíme:
Samostatná práce v malém a přátelském kolektivu.
Pracovní ohodnocení 120 Kč/h čistého
Úvazek cca 60–90 h měsíčně
Pružná pracovní doba – práci je možno rozložit do dvou až čtyř pracovních dnů v týdnu, přesné termíny si můžete zvolit libovolně v běžných pracovních hodinách dle svých potřeb.

Nástup v 1. polovině ledna 2019.

Pokud máte zájem, tak klikněte na tlačítko "ODPOVĚDĚT" a nahrajte svůj životopis.