PRÁCE PRO STUDENTY

Business Analyst (part-time)
EY Česká republika (Ernst & Young)

Do týmu, který se zabývá poradenstvím pro veřejný sektor, hledáme vhodné kandidáty na pozici analytik. Jedná se o zkrácený úvazek ideálně pro studenty 4.-5. ročníků VŠ.

Pracovní náplň:

  • Podpora pracovního týmu v poradenství pro veřejný sektor.
  • Účast na projektech pro veřejný sektor se zaměřením na strategické řízení, evaluace, data analytics, inovace atd..

Co požadujeme:

  • Student/ka 4.-5. ročníku vysoké školy.
  • Velmi dobrou znalost práce s MS Office (Word a Excel).
  • Výbornou znalost českého jazyka v mluvené i psané formě, pokročilou angličtinu (alespoň B2)
  • Znalost italského / řeckého nebo francouzského jazyka alespoň na úrovni B2
  • Dobré komunikační dovednosti.
  • Důraz na pečlivost, samostatnost a spolehlivost.
  • Logické myšlení.
  • Chuť pracovat a učit se novým věcem, vysoké pracovní nasazení.

Co nabízíme:

  • Získání praxe v renomované společnosti, vč. zkušenosti v konkrétních oblastech
  • Moderní pracovní prostředí.
  • Úvazek: dle dohody, optimální jsou 3 dny v týdnu.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Adekvátní finanční ohodnocení.
  • Možnost přechodu na plný úvazek po ukončení studia.
  • Moderní kanceláře v centru Prahy.