PRÁCE HOME OFFICE

Marketingový specialista do Úseku obchodu
Kooperativa pojišťovna, a.s., VIG

Náplň práce:

• komunikace a podpora obchodu na sociálních sítích
• monitoring trendů v online komunikaci, jejich vyhodnocování
a případná implementace
• koordinace přípravy vizuálů užívaných na sociálních sítích a dalších materiálů pro „online/offline“ využití
• smysluplné a efektivní využívání moderních způsobů komunikace
pro péči o klienta a prodeje produktů

Očekáváme:

• zájem o oblast pojišťovnictví, marketingu nebo obchodu
• aktivní přistup k řešení úkolů, pečlivost
• že budeš jedna ruka s moderními technologiemi,
• Linked In, Facebook ani Instagram ti není cizí
• ochotu dále se vzdělávat
• oceňujeme přátelský přístup a týmovou spolupráci
• znalost MS Office

Nabízíme:

• široký program zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, 3 sick days, den na dobrovolnickou činnost, komplexní cestovní pojištění, příspěvek na stravování a další zajímavé benefity)
• možnost neustálého vzdělávání a osobnostního a profesního růstu
• práci v přátelském týmu v moderním prostředí nejlepší kancelářské budovy světa s uměleckou galerií a kavárnou

Benefity:

  • Bonusy/prémie, mobilní telefon, nadstandardní lékařská péče, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickday, firemní akce, vlastní organizace náplně práce, profesní/osobní kouč

Informace o pozici:

Místo pracoviště - Pobřežní 665/21, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika