Master Internet, s.r.o.

IT Sales specialist
Do našeho pražského obchodního týmu hledáme nového kolegu - obchodníka, který bude s chutí prodávat naše služby. Portfolio našich produktů a služeb je opravdu široké a výběr necháme na Tobě!

Master Internet je poskytovatelem serverových služeb.  V ČR máme 2 datacentra – v Praze a v Brně. Pro zákazníky zajišťujeme sererhousigové služby, stavíme a pronajímáme servery a také jsme poskytovatelem velkých profesionálních Cloudů. Kromě toho máme v Brně divizi vývoje aplikací pro mobilní telefony, které jsou překládány do několika desítek světových jazyků a distribuovány po celém světě.

Více o naší práci naleznete zde:

www.master.cz

www.masterapp.cz

Náplň práce:

  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Navazování dlouhodobých obchodních vztahů
  • Vyjednávání obchodních podmínek
  • Okrajově péče o svěřené zákaznické portfolio
  • Tvůj pracovní týden bude vypadat zhruba tak, že dva dny si budeš navolávat schůzky  zbývající čas budeš jezdit po jednáních a dalších obchodních a netwotkingových akcích
  • Budeš se pohybovat v blízkosti Hubů a Inkubátorů, snídat budeš na BforB
  • Obchodní asistentka tu bude pro tebe jako administrativní opora a další kolega Ti bude pomáhat s technickými znalostmi

Bez čeho se na této pozici neobejdeš?

  • Předchozí zkušenosti na obchodní pozici (ideálně z IT sektoru)
  • SŠ/VŠ vzdělání technického či ekonomického zaměření
  • Zájem o obchod v IT oblasti
  • Orientace v IT
  • Být schopen umět analyzovat potřeby zákazníka
  • Komunikativní, flexibilní osobnost, se schopností dobré organizace času
  • Reprezentativní vystupování
  • Pečlivost, systematičnost, trpělivost

Nabízíme:

  • Mnoho zajímavých produktů a služeb k prodeji z oblasti IT (webhosting, SW, IoT atd.) – je na tobě, co budeš prodávat, nebudeme tě nutit prodávat konkrétní produkt či službu, chceme, aby sis sám vybral, co Ti bude sedět
  • Zázemí zavedené datacentrové pobočky
  • Příležitost mít významný podíl na rozvoji nové divize pro vývoj mobilních aplikací
  • Spolupráci na HPP
  • Fixní mzda + provize
  • Firemní benefity (5 týdnů dovolené, stravenky 100 Kč, možnost homeoffice, flexibilní pracovní doba, občerstvení na pracovišti zdarma, Multisport karta…)