PRÁCE PRO STUDENTY

Správce úvěrů fyzických a právnických osob
Československá obchodní banka, a. s.

Náplň práce

  • procesování dokumentů z oblasti půjček, kontrola smluv
  • administrativní činnost v rámci Back Office zabezpečující správnou funkci daného oddělení
  • změny platebních údajů na základě elektronických žádostí z poboček
  • kontrola komerčních půjček před koncem čerpání a následné upozornění příslusných poboček

Požadujeme

  • úspěšně ukončenou střední školu
  • ochotu pracovat pondělí až pátek (8h/d) během července a srpna
  • mírně pokročilou úroveň anglického jazyka (bude se jednat převážně o písemnou komunikaci)

znalost holandštiny je výhodou, ale ne nutností

  • zájem o oblast účetnictví a půjček
  • pečlivost, spolehlivost a odpovědný přístup
  • administrativní zkušenosti jsou velkou výhodou, ale rádi Vás vše naučíme

Nabízíme

  • práci ve stabilním zázemí mezinárodní společnosti ve výhodné lokalitě
  • možnost využití práce z domova
  • Multisport kartu
  • jedinečnou firemní kulturu a prostředí (relaxační místnosti, herní místnost s XBOXem, stolním tenisem a fotbalem, dětská zóna, zmrzlinové a ovocné dny aj.)
  • školení na soft skills a hard skills v prostorách společnosti na základě rozvojových potřeb a role
  • zvýhodněné bankovní produkty v rámci skupiny KBC (ČSOB, Era, Poštovní spořitelna)
  • slevu ve vybraných restauračních zařízeních v rámci Campus square