PRÁCE HOME OFFICE

JUNIOR BRAND MANAGER
DRILL B.S. s.r.o

Pro našeho klienta, významnou farmaceutickou společnost s mezinárodním přesahem se sídlem v Praze, hledáme kandidáty/tky na pozici Junior Brand Manager.

Požadavky:

  • Ukončené VŠ vzdělání, zaměření na marketing výhodou
  • Předchozí zkušenost s brand marketingem alespoň 1-2 roky (i trainee program během studia)
  • Pokročilá znalost AJ (min. úroveň B2)
  • Aktivní uživatel programů MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • Samostatnost, kreativita, pro-aktivita
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Týmový hráč, spolehlivost - Analytické myšlení
  • Schopnost pracovat s výsledky prodeje a navrhovat prodejní strategii

Náplň práce:

  • Plánování a koordinace marketingových aktivit
  • Organizace seminářů a veletrhů
  • Sledování a analýza trhu
  • Příprava kampaní, inzerátů
  • Pravidelné mítinky
  • Support a úzká spolupráce se Senior brand managerem

Nabízíme:

  • Zajímavou a činorodou práci v mezinárodní společnosti
  • Možnost osobního rozvoje a získávání nových zkušeností
  • Vzdělávací kurzy a školení -
  • Benefity společnosti - Velmi dobré finanční ohodnocení - Nástup dohodou