PRÁCE PRO STUDENTY

SPECIALISTA PRODEJE DOPLŇKOVÝCH SLUŽEB
Invia.cz

V rámci výběrového řízení hledáme šikovného kolegu/kolegyni na pozici „Specialista prodeje doplňkových služeb“

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Vaší novou náplní práce bude aktivně oslovovat klienty Invia, kteří si zakoupili zájezd u naší společnosti, ale společně se zájezdem si nekoupili doplňkové služby jako třeba cestovní pojištění či pojištění technické asistence vozu v případě koupi zájezdu s vlastní dopravou a tyto klienty opětovně oslovit s nabídkou dalších služeb a v rámci konzultativního prodeje je motivovat k dalšímu nákupu.

POŽADUJEME:

  • Minimálně SŠ
  • Komunikativnost
  • Kultivovaný psaný a mluvený projev
  • Snahu dosahovat vytyčených cílů a získat tak zajímavé finanční ohodnocení
  • Ochota naučit se detailně nabízený produkt a prodejní argumenty
  • Zkušenosti s prodejem pojištění výhodou
  • Silnou orientaci na klienta a prodej

NABÍZÍME:

  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Mzda dle bonusového systému, v průměru 20 – 28 tisíc hrubého dle výkonu.
  • Široké zázemí stabilní společnosti a leadera na trhu v prodeji dovolených
  • Bonusy ve formě stravenek a zvýhodněných dovolených, relax day, možnost home office, Multisport karta
  • Zaškolení a následné firemní vzdělávání