PRÁCE HOME OFFICE
 
 
 
 
PROCESTUJ S NÁMI EVROPU!
STUDENT AGENCY k.s.

Čemu se budeš v práci věnovat?

• Tvá cesta začne na vybraných autobusových trasách, kde budeš pečovat o pohodlí našich zákazníků – připravíš jim dobrou kávu, denní tisk a občerstvení dle jejich představ
• Zažiješ tady zajímavé situace, práce bude víc než pestrá, žádný stereotyp jako v kanceláři
• Čeká tě cesta plná dobrodružství do různých měst Evropy - Berlín, Budapešť, Vídeň a později možná i Paříž, Londýn nebo Split. Jestli tě baví cestování, tak tohle je něco pro tebe
• Dáme ti možnost kariérně vyrůst a není to jen fráze. Máme pro tebe speciální školení STEVARD ACADEMY, kde se budeš moct v relativně krátkém čase vypracovat z nováčka na SUPERSTEVARDA a být mentorem pro ostatní.

Koho hledáme?

Šikovné lidi, kteří milují cestování, mají zájem zlepšit se v komunikaci s lidmi, chtějí práci, co nejen vydělá penízky, ale je i životním stylem!

Na co se můžeš těšit?

Možnost být stevardem je skvělá pro lidi, kteří rádi cestují a baví je pečovat o klienty - ať se jedná o klasický servis, ale i řešit různorodé situace, se kterými se v dopravě setkáš. Získáš zkušenosti, které se ti pak budou hodit jak v budoucí kariéře, stejně tak i soukromém životě. Největší radostí je vozit v autobuse spokojené cestující, kteří si váží to, co pro ně děláte. Je to prostě práce, kterou člověk dělá srdcem!

Moje jméno je Vlaďka a taky jsem začínala v RegioJetu jako stevardka. Práce se dala dobře skloubit s mým studiem na škole a taky mě to velmi bavilo. Nyní jsem personalistkou a hledám další takové, pro které může být pozice odrazovým můstkem na kariérní cestě. Pojď si se mnou povykládat na pohovoru – mé kontakty nalezneš níže, tak se neváhej ozvat co nejdříve.

A odměna?

  • Trasa PRAHA-BUDAPEŠŤ-PRAHA odměna 1800 Kč
  • Trasa PRAHA-VÍDEŇ-PRAHA odměna 1500 Kč
  • Trasa PRAHA-BERLÍN-PRAHA odměna 1100 Kč