SEZÓNNÍ BRIGÁDY
 
 
 
 
Merchandising Praha– péče o dárkové předměty
DaDa Promotion s.r.o.

Přijmeme brigádnici na pozici merchandiser pro doplňování drobného papírenského a dárkového zboží v prodejních stojanech maloobchodních prodejen.

Pracuje se v Praze, zejména v tradičních prodejnách specializovaných na drobné dekorativní a dárkové předměty. Ideální nabídka a přivýdělek pro ty, kteří se v této oblasti pohybují například jako nezávislí obchodní reprezentanti. 


Pokud splňujete podmínky a nabídka Vás oslovila, zašlete nám stručný profesní životopis s fotem a s telefonickým kontaktem na uvedenou mailovou adresu. Do předmětu emailu uveďte „Merchandiser - Péče o drobné dárkové předměty Praha. Na reakce zaslané bez strukturovaného životopisu nebude brán zřetel.
Odpovědí na tento inzerát souhlasím s tím, že mé CV bude uchováno v zabezpečené databázi firmy pro další využití pro případ nabídky nové práce.

Požadujeme:

- zkušenost s merchandisingem či obdobnou prací v maloobchodě (obchodní reprezentant, monitoring, mystery shopping, apod.) 
- odpovědnost, pečlivost se smyslem pro detail
- fotoaparát nebo mobilní telefon s možností pořizování fotografií v kvalitním rozlišení
- bezproblémové připojení na Internet
- mobilitu (vlastní auto)

Nabízíme:

- možnost participace v zajímavém projektu s volbou vlastního časového harmonogramu
- důkladné korespondenční proškolení
- odměna od 100,- do 125,-Kč ke každé návštěvě v délce cca 20 minut plus 50 Kč zprůměrovaný příspěvek na dopravu ke každé prodejně; počet návštěv cca 50 s frekvencí jednou za 1- 3 měsíce
- odměna až 1500,-Kč k získání zcela nové pozice, lze získávat v celé určené oblasti
- v případě oboustranné spokojenosti možnost rozšíření spolupráce i v dalších projektech

TERMÍN: 09.07.2018 - 30.06.2019
MZDA: 110-170 Kč/úkol
POČET MÍST: 2