Future Recruitment

Asistent/asistentka právního oddělení
Pro našeho klienta, mezinárodní automobilovou společnost hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici asistent/asistentka právního oddělení

NÁPLŇ PRÁCE:

Asistence právnímu oddělení (sjednávání schůzek se CLO, vyplňování interních žádostí, rezervace zasedacích místností, agenda smluv atd.)
Zajišťování služebních cest, ubytování, itineráře
Odpovědnost za vyúčtování finančních záloh, cestovních výloh
Spolupráce s ostatními odděleními , komunikace se zahraničními kolegy a právníky v rámci skupiny
Spolupráce s HR divizí - zajišťování formalit nástupů/výstupů zaměstnanců právního oddělení, plánování dovolených
Smluvní agenda, příprava podkladů, zajištění podpisů a elektronická evidence
Správa kancelářských potřeb, poštovních zásilek pro oddělení, rezervace zasedacích místností
Samostatné projekty v rámci právního oddělení

NABÍZÍME VÁM:

HPP, smlouvu na dobu neurčitou
Motivující ohodnocení
Zaškolení na pozici
Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, firemní služby a produkty, zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely

POŽADUJEME:

Komunikační a organizační dovednosti
Angličtinu na komunikativní úrovni
Znalost MS Office, I-net, Outlook
Pozitivní přístup a chuť se učit