HyperMedia, a.s.
 
 
 
 
Junior Account manager - realitní segment
Je tu jedinečná příležitost - rozšiřujeme obchodní tým, který je zaměřený na realitní segment. Budeš mít několik es v rukávu.

... a to třeba portál HyperReality.cz, který je ve spolupráci s HyperInzerce.cz dvojkou na trhu, HyperBydleni.cz, RealCity, Realhit, Drevostavitel.cz a mnoho dalších. Nenabízíme ti další práci v call centru, ale způsob marketingové komunikace B2B, kde je dostatek prostoru pro budování obchodních vztahů a navazovaní kontaktů. Hledáme lidi, kteří vidí smysl ve win-win přístupu a chtějí s klienty budovat dlouhodobou spolupráci založenou na oboustranné spokojenosti.

Klientům nabízíme výborné cílení jejich kampaně, a to právě díky skvělým realitním portálům.

Prodej reklamních prostorů přináší klientovi zviditelnění a vše se dá poznat na statistikách a reportech. Své výsledky okamžitě vidíš a můžeš je ovlivnit. Chceš pracovat na své seberealizaci, zlepšovat svůj výkon a neustále vymýšlet něco nového. Jsi zodpovědný a víš, že na úspěchu musíš pracovat.

Naše firemní kultura je nastavena v přátelském spíše neformálním duchu, ale určitý řád a pravidla jsou potřeba dodržovat. Rádi se lidem věnujeme, protože našim cílem je mít talenty a udržet si je.

Pokud hledáš práci, kde se rozhodně nebudeš nudit, tak je to to pravé pro tebe:)

Co u nás budeš dělat?

- Prodej internetové reklamy formou telefonického oslovení (práce z pohodlí kanceláře) – bannery, exporty...aktivní akvizice nových klientů a péče o stávající klienty z oblasti realit.
- Součástí tvé práce bude také komunikace s realitními kancelářemi a developery.
- Po celý čas se o klienta budeš starat a pečovat, sledovat úspěšnost kampaně a také ji vyhodnocovat, tak, aby byl klient maximálně spokojený.
- Je pro nás velmi důležité, abys udržoval pravidelný kontakt s klientem a stal se pro něj tím nejlepším obchodním partnerem na trhu, ke kterému se vždy s důvěrou vrátí.
- Důležité bude také sledování konkurenčních portálů.
 

Co je třeba umět a znát?

- Zkušenosti s obchodem a prodejem - realitní segment je velká výhoda.
- Určitě obchodní talent, protože business je velká dřina.
- Důležitý je pro nás také zápal a chtění se něco nového naučit.
- Je super, když budeš komunikativní, přátelský, budeš umět si stát za svým názorem a práce tě bude bavit a naplňovat.
- Pokud budeš mít praxi z oblasti realit, tak budou pro tebe začátky o dost jednodušší.
- Na kandidátech velice oceňujeme loajalitu - chceme najít kolegu, který se u nás bude dlouhodobě rozvíjet a bude rád chodit do práce.
- Hledáme lidi, které business baví...nehledáme lidi, kteří si jen odsedí 8 hodin v práci a půlku pracovní doby z toho prochatují se svými kamarády.

Co ti nabízíme? Ocenění nejen penězi.

- Práci na hlavní pracovní poměr.
- Přátelský kolektiv a příjemné, moderní pracovní prostředí ve skvělé lokalitě blízko centra.
- Obchod z pohodlí kanceláře – s klienty komunikujete telefonicky a emailem.
- Fixní plat a velice zajímavý nezastropovaný provizní systém, který oceňuje nejen obchodní výsledky, ale také přístup k práci.
- Velmi dobré nástupní podmínky, které vám dodají potřebnou jistotu a podporu v začátcích, během prvních 3 měsíců máš i garanci mzdy.
- Stejně tak i psychickou podporu zejména během prvních měsíců – nebudeme hned na začátku „drtit“ kvůli obchodním výsledkům, víme, že to chce nejen čas, ale také pomoc od kolegů. Bude se na tebe těšit hlavně Martin a Radim, kteří jsou v realitách jako ryba ve vodě.
- Možnost kariérního růstu – rozhodně vás nebudeme omezovat.
- Práci ve firmě, která je tak akorát veliká – poskytuje jistotu silného hráče na trhu, ale zároveň pružnost a možnost rychlé domluvy.
- Benefity v podobě Cafeteria systému v hodnotě 24 000 Kč/rok – pobyty, wellness víkendy, vstupenky na kulturní akce, vouchery na večeře, masáže atd.
- Sick days
- Příspěvek na Multisport kartu
- Relax zónu a letní terasu.
- Kávu a pitný režim zdarma.
- Firemní akce a týmové soutěže, které jsou pro obchodníky velkou motivací a zábavou.

Nástup: na co čekat, máme skvělou sezónu, takže můžeš nastoupit klidně hned :)