Dorset Management s.r.o.

Specialista péče o zákazníka
Do malého týmu zákaznické podpory v mezinárodní firmě poskytující mikrofinancování hledáme nového kolegu.

Jste komunikativní a máte chuť podílet se na chodu centra péče o zákazníky bez aktivního prodeje?

Chcete pracovat v přátelském prostředí nově vznikajícího malého týmu v atraktivní lokalitě centra Prahy?

Pro úspěšnou mezinárodní společnost poskytující mikrofinancování, která nově vstupuje na český trh, hledáme nové kolegy.

Náplň práce:

  • komunikace s klienty prostřednictvím e-mailu, chatu a telefonu v českém jazyce
  • přijímat příchozí hovory a vyřizovat požadavky zákazníků
  • poskytovat produktové poradenství určené pouze klientům
  • zpracovávat žádosti klientů o půjčku
  • preventivně předcházet podvodům
  • starat se o portfolio stávajících klientů

Požadavky:

  • zkušenosti s prací na obdobné pozici
  • studium ukončené maturitní zkouškou
  • výborné komunikační dovednosti slovem i písmem
  • aktivní a samostatnou osobnost, příjemné vystupování
  • zodpovědný přístup k práci
  • čistý trestní rejstřík
  • uživatelská znalost MS Office, Internet

Nabízíme:

  • práci v zajímavém prostředí rychle se rozvíjející společnosti
  • dobře dostupná lokalita poblíž stanice metra Florenc/ Křižíkova
  • moderní kanceláře a neformální a přátelské prostředí
  • možnost kariérního růstu a vlastního rozvoje
  • motivační bonusový system
  • občerstvení na pracovišti
  • stravenky, Multisport karta
  • sick days
  • dárkové vouchery k narozeninám
  • možnost napracovat si hodiny
  • smlouva na dobu určitou

Finanční ohodnocení až 35 000 Kč. Čistá mzda tvořena fixní složkou až 20.000 Kč plus bonusy.
Nástupní jednorázový bonus 5000 Kč