Pilulka Distribuce s.r.o.

Category specialista
Kdo jsme? Pilulka je úspěšná, stabilní a rostoucí společnost, provozující kamenné lékárny a známé internetové lékárny Pilulka.cz a Pilulka.sk.

Jsme firma, která zaměstnává přes 250 zaměstnanců, přesto si udržujeme start-up duch firmy (na centrále přes 50 kolegů). Děláme vše pro naše zákazníky a díky tomu se nám již pátým rokem daří úspěšně růst a prosperovat. Proto hledáme novou kolegyni nebo kolegu, který nám pomůže s logistickým plánováním a posune naši firmu zase o kousek dál.

Co bude tvá pracovní náplň?

  • koordinace, získávání a správa dat o lékárnách a produktech
  • tvorba, implementace a aktualizace plánogramů dle kampaní a požadavků obchodního oddělení
  • příprava dat pro následné analýzy, práce s velkým objemem dat
  • optimalizace kategorií
  • návrh optimálního rozložení produktů na nově otevíraných pobočkách
  • vyhodnocení úspěšnosti implementace plánogramů na jednotlivých pobočkách
  • nastavování procesů v souvislostí s implementací CM
  • optimalizace procesů centrální distribuce
  • realizace distribuce na jednotlivé pobočky

Co od Tebe očekáváme?

  • aktivní znalost excelu
  • analytické myšlení a schopnost prezentace získaných dat
  • SŠ popř. VŠ
  • samostatnost, proaktivní přístup
  • praxe v oblasti category managementu - výhodou

Co Ti můžeme nabídnout my?

  • zajímavé platové ohodnocení a kvartální odměny
  • pozici ideální pro další karierní růst
  • získaní zkušeností z oborů online marketing
  • zaměstnanecké slevy na sortiment z naší nabídky
  • multisport kartu
  • společné firemní akce (hory, voda, kultura, běžecké závody a spousta jiných zážitků)
  • příjemné moderní zázemí v kancelářích u metra Českomoravská
  • přímý kontakt s majiteli společnosti
  • pro naše kolegy máme v kuchyňce vždy po ruce zdarma kafe a čaj

Zaujala Tě naše nabídka?

Jsme team a všichni naši hráči jsou pro nás důležití, pokud se k nám chceš připojit, těšíme se na Tebe!

Neváhej a zašli nám svůj strukturovaný životopis na kariera@pilulka.cz.