Future Recruitment

Account project manager
Pro našeho klienta, mezinárodní automobilovou společnost hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici account project manager

Náplň práce:

Odpovědnost za přípravu podkladů pro audity a podílení se na průběhu a finalizaci auditů
Spolupráce s externím auditorem na statutárním auditu společnosti
Spolupráce při přípravě konsolidovaných IFRS auditů
Odpovědnost za projektové řízení v oblasti financí (fůze, akvizice, rozvoj Aures Holdings)
Příprava ad-hoc analýz a reportů pro CFO
Nastavení a správa metodiky transferových cen
Nastavení manažerského účetnictví s ohledem na pravidla pro IFRS
Podpora týmu Controllingu při přípravě měsíčních reportů

Nabízíme Vám:

Být součástí nadnárodní společnosti, která je špičkou ve svém oboru
Možnost kariérního růstu
Moderní a příjemné pracovní prostředí
Motivační systém odměňování
Firemní vzdělávací program – soft i hard skills
Firemní benefity – Multisport, výhodný mobilní tarif, slevy na sport, kulturu, dovolenou, firemní služby

Požadujeme:

VŠ vzdělání ekonomického směru
Alespoň 5 let zkušeností v oblasti účetnictví a daní
Znalost standardů IFRS
Komunikativní znalost anglického jazyka
ACCA, CPA výhodou