Dorset Management s.r.o.

Specialista správy pohledávek
Na pozici specialisty správy pohledávek hledáme nového kolegu s asertivní povahou a chutí pro práci po telefonu. Umíte správně argumentovat a komunikovat s klienty, kteří jsou v prodlení se splacením svého závazku?Pak hledáme právě Vás!

Umíte správně argumentovat a komunikovat s klienty, kteří jsou v prodlení se splacením svého závazku? Nebojíte se práce po telefonu a máte asertivní povahu?

Pro mezinárodní společnost vstupující na český trh hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á bude mít na starosti vymáhání nezaplacených pohledávek.

Náplň práce:

  • na úplném začátku se můžete těšit na školení, které Vás seznámí se vším, co budete potřebovat znát při své práci
  • komunikovat s klienty v prodlení po telefonu, emailu a chatu
  • vyjednávat a navrhovat optimální podmínky splacení dlužných částek
  • spravovat informace v klientské databázi

Požadavky:

  • předchozí zkušenost s vymáháním pohledávek
  • vysokou úroveň ústního a písemného projevu v českém jazyce
  • proklientsky a na výsledek orientovanou osobnost
  • precizní a zodpovědný přístup k práci
  • pokročilou znalost práce s počítačem (MS Office – Excel, Outlook)
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • práci v zajímavém prostředí rychle se rozvíjející společnosti
  • moderní kanceláře v dostupné lokalitě poblíž stanice metra Florenc/ Křižíkova
  • neformální a přátelské prostředí
  • možnost kariérního růstu a vlastního rozvoje
  • motivační bonusový systém
  • občerstvení na pracovišti
  • stravenky, Multisport karta
  • sick days
  • dárkové vouchery k narozeninám
  • možnost napracovat si hodiny
  • smlouva na dobu určitou
  • plat tvořený fixní složkou až 25.000 Kč plus bonusy
  • nástup nejlépe IHNED