PRÁCE PRO STUDENTY

TRAINEE PROGRAM 2018/2019
HELLA Autotechnik Nova, s.r.o.

HELLA je globální nezávislá rodinná společnost s přibližně 38 000 zaměstnanci ve 125 pobočkách ve více než 35 zemích světa. Koncern Hella vyvíjí a vyrábí světelné a elektronické komponenty a systémy pro automobilový průmysl. Kromě toho koncern disponuje jednou z největších obchodních sítí s automobilovými díly, příslušenstvím, diagnostikou a servisními službami v Evropě. S obratem přibližně 6.6 miliard euro v obchodním roce 2016/2017 se koncern Hella zařadil mezi 40 nejvýznamnějších dodavatelů automobilových dílů ve světě.

NÁPLŇ PROGRAMU:

  • odborná praktická příprava studentů vysokých škol k výkonu budoucího povolání v průběhu celého akademického roku,
  • seznámení se s firemními procesy a získání nových vědomostí,
  • možnost podívat se na jednotlivá oddělení společnosti,
  • pomoc s výběrem a zpracováním závěrečné práce (dle domluvy).

POŽADUJEME:

  • ochotu docházet do firmy 1-2 krát v týdnu,
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ,
  • studenta/ku závěrečného ročníků VŠ bakalářského, magisterského či doktorského studia,
  • preferujeme studenty technických a ekonomických oborů (elektro, strojní, optika, informatika, kvalita, fyzika).

NABÍZÍME:

  • pracovní smlouvu úspěšným absolventům programu,
  • plnohodnotnou pracovní zkušenost,
  • vybraným studentům oborů elektro a strojní fakulty nabízíme možnost absolvovat TRAINEE Program na pracovišti v Ostravě,
  • mezinárodní pracovní prostředí,
  • výjmečnou zkušenost z prostředí automotive.

V případě Vaší reakce na program TRAINEE specifikujte, jaká je oblast Vašeho zájmu.