PRÁCE HOME OFFICE
 
 
 
 
Junior Sales/Marketing/Finance program
Hays Czech Republic

Váš nový zaměstnavatel:
Celosvětově renomovaná technologická společnost zabývající se prodejem a vývojem řady produktů a technologií primárně do stavebnictví. Společnost disponuje velmi stabilním zázemím s nízkou fluktuací a možností rychlého kariérního růstu do zahraničí. 

Vaše nová pozice:
Jedná se o pozici pro talenty, kteří mají zájem budovat rychlou kariéru do top managmentu v rámci obchodu, marketingu nebo financí. První rok se jedná zejména o obchodní pozici pro co nejlepší pochopení fungování společnosti a následně posun do zahraničí nebo do marketingové/finanční/obchodní pozice.

Jak můžete uspět? 
Společnosti primárně hledá absolventy/juniory technické školy, ale dále je také otevřena šikovným kandidátů s ekonomickým backroundem se zahraničními zkušenostmi. Dále je nutností perfektní angličtina a chuť kariérně růst (společnost má velmi dobře propracovaný školící systém).

Co můžete získat? 
Můžete získat pracovní místo u jednoho z nejrenomovanějších zaměstnanců, obrovské možnosti v rámci firmy, platové ohodnocení až 40000,- CZK a služební vůz (pokud by se jednalo o obchodní pozici) a řadu nadstandartních benefitů.

What you need to do now
If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.
If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.