Ateliér Mozaika s.r.o.

Asistentka ve výtvarném ateliéru
Hledáme spolehlivou slečnu nebo paní na pozici asistentky a koordinátorky kurzů kreslení.

NÁPLŇ PRÁCE

Činnost administrativního charakteru
Vyřizování mailů a další komunikace se zákazníky
Vyřizování objednávek a rezervací
Komunikace s lektory, objednávání pomůcek
Správa a aktualizace webových stránek
Koordinace kurzů – zajištění proctor
Příprava podkladů pro účetní, evidence faktur přijatých a jejich úhrada
Komunikace se zákazníky na Facebooku, Instagramu, …

POŽADUJEME

Pozitivní vztah k administrative
Samostatnost
Poctivost a spolehlivost
Vysoké pracovní nasazení
Osobu, která má povědomí o sociálních sítích, a technický typ osobnosti (aktualizace webových stránek)
Vkládání obrázků na web, na Facebook, Instragram apod.
ČJ na velmi dobré úrovni – častá písemná komunikace
Příjemné vystupování
Pracovní doba 8,5 hodiny denně

NABÍZÍME

17 000 – 24 000 Kč měsíčně dle výkonu
Práci v příjemném prostředí rodinného domu na Praze – Suchdol
Zajímavou a různorodou práci
Práce na ŽL nebo na dohodu
1/3 času práce home office
Mobilní telefon i pro soukromé neomezené volání
100 Kč/hodinu + složka osobního ohodnocení až 40 Kč/hod. + odměny
Úhrada sociálního a zdravotního pojištění
Raději budeme platit maximální částku k výplatě, než spolupracovat s osobou slabšího výkonu
Možnost absolvování všech našich kurzů