PRÁCE PRO STUDENTY

TRAINEE PROGRAM → KEY ACCOUNT MANAGER Junior (m/ž)
Catro Creating Corporate Culture

Jste na startu kariery, chybí Vám praxe, zato Vám nechybí chuť něco dokázat?

Máte chuť stát se součástí týmu lidí, který trendy nesleduje, nýbrž vytváří?

Chcete věnovat energii, kreativitu a nadšení firmě, která Vás dokáže ocenit a využít Vaše schopnosti?

VÍTEJTE NA PALUBĚ FIRMY JUNGHEINRICH

Naskočte do našeho týmu a získáte šanci učit se od těch nejlepších v oboru. Odstartujte Vaši kariéru nejlepším možným způsobem ještě dnes! Staňte se členem týmu Jungheinrich.

Jungheinrich je mezinárodní společnost, která je špičkovým dodavatelem manipulační techniky, regálových systémů a komplexních řešení pro intralogistiku. Na trhu v České republice působí více než 25 let a patří mezi 3 největší hráče. Mezi zákazníky Jungheinrichu patří renomované mezinárodní i ryze české firmy např. Škoda Auto, DHL, Continental, Foxconn, Hopi, Hornbach.

Z důvodu rozšiřování týmu hledáme spolupracovníky do centrály v Modleticích u Prahy na níže uvedenou pozici.

TRAINEE PROGRAM → KEY ACCOUNT MANAGER Junior

Tato pozice je vhodná pro absolventy/tky. Pro nové zaměstnance je připraven pestrý trainee program a důkladné zaškolení na období jednoho až dvou let.

Náplň práce:

  • podpora zkušenějších kolegů Key Account Managerů
  • koordinace činností u vybraných zákazníků vmezinárodním měřítku
  • součinnost sregionálními obchodními zástupci
  • součinnost sostatními odděleními ve společnosti
  • tvorba cenových nabídek
  • účast vmezinárodních projektových týmech
  • aktivní komunikace se zákazníky
  • samostatné výjezdy do terénu

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (nejlépe technického nebo ekonomického směru),
  • znalost práce na PC
  • znalost anglického jazyka, znalost německého jazyka výhodou
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • pečlivost
  • připravenost učit se nové věci
  • týmovost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • stabilní pracovní místo v nejrychleji rostoucí společnosti v oboru
  • aktivní využívání anglického jazyka
  • možnost sebevzdělání, rozvoje a kariérního růstu
  • motivující platové ohodnocení
  • notebook, mobil, po zaškolení osobní automobil i k vlastnímu užití
  • firemní benefity
  • možnost využívat firemní mikrobus k cestě do zaměstnání z Opatova do Modletic