PRÁCE HOME OFFICE

ADMINISTRATIVNÍ PODPORA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ (m/ž)
Catro Creating Corporate Culture

Máte chuť stát se součástí týmu lidí, který trendy nesleduje, nýbrž vytváří?

Chcete věnovat energii, kreativitu a nadšení firmě, která Vás dokáže ocenit a využít Vaše schopnosti?

VÍTEJTE NA PALUBĚ FIRMY JUNGHEINRICH

Naskočte do našeho týmu a získáte šanci učit se od těch nejlepších v oboru. Odstartujte Vaši kariéru nejlepším možným způsobem ještě dnes! Staňte se členem týmu Jungheinrich.

Jungheinrich je mezinárodní společnost, která je špičkovým dodavatelem manipulační techniky, regálových systémů a komplexních řešení pro intralogistiku. Na trhu v České republice působí více než 25 let a patří mezi 3 největší hráče. Mezi zákazníky Jungheinrichu patří renomované mezinárodní i ryze české firmy např. Škoda Auto, DHL, Continental, Foxconn, Hopi, Hornbach.

Z důvodu rozšiřování týmu hledáme spolupracovníka do centrály v Modleticích u Prahy na níže uvedenou pozici.

ADMINISTRATIVNÍ PODPORA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ (m/ž) - Modletice u Prahy

Tato pozice je vhodná pro absolventy/tky. Pro nové zaměstnance je připraven trainee program a důkladné zaškolení.

Náplň Vaší práce:

  • podpora prodejního týmu
  • archivace a skenování dokumentů
  • administrativa spojená s fakturací a běžnými kancelářskými pracemi
  • evidence technické dokumentace
  • úprava databází
  • tvorba cenových nabídek

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (nejlépe ekonomického nebo technického směru)
  • znalost práce na PC
  • pečlivost
  • připravenost učit se nové věci
  • týmovost a zodpovědnost
  • velkou výhodou je znalost německého či anglického jazyka

Nabízíme Vám:

  • stabilní pracovní místo v úspěšné společnosti
  • důkladné zaškolení
  • odpovídající platové ohodnocení
  • příležitost kariérního růstu
  • firemní benefity
  • možnost využívat firemní mikrobus k cestě do zaměstnání z Opatova do Modletic
  • možnost úpravy pracovní doby po vzájemné dohodě i na zkrácený úvazek