PRÁCE NA MÍRU

Vedoucí týmu ve výrobě
Fronius Česká republika s.r.o.

Náplň práce:

/ řízení a koordinace činností v pracovním týmu ve výrobě transformátorů
/ zajištění řádného průběhu výroby ve svěřeném pracovním týmu
/ odpovědnost za dodržování stanovených předpisů a pracovních postupů na pracovišti
/ řízení pracovního výkonu zaměstnanců, zaškolování nových zaměstnanců
/ plánování výrobních zdrojů a kapacit, plánování směn, dovolených apod.
/ zajišťování průběžné údržby strojů, realizace zlepšovacích opatření (KVP)
/ spolupráce při zavádění nových produktů a optimalizaci výrobních procesů

Požadujeme:

/ vyučení nebo maturita, vzdělání v technickém oboru velkou výhodou
/ schopnost řídit a motivovat zaměstnance a převzít odpovědnost za celou pracovní skupinu
/ dobré technické myšlení, empatie, schopnost řešit konflikty
/ základní znalost práce na PC: MS Office (Word, Excel, Outlook)
/ znalost německého jazyka výhodou
/ flexibilita a ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

/ perspektivní zaměstnání u prosperující zahraniční společnosti
/ mzda zohledňující předchozí zkušenosti
/ proškolení v oblasti interních procesů
/ pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 13. mzda a další zaměstnanecké benefity
/ rozvojový a vzdělávací program pro vedoucí týmů, možnost dalšího odborného a profesního rozvoje

Chcete se stát součástí našeho týmu a vyjít vstříc úspěšné budoucnosti? Potom se těšíme na zaslání Vašeho strukturovaného životopisu a fotografie.