PRÁCE NA MÍRU

Junior (specialista) koordinace Security…
McRoy Group

Pokud jste absolventem oboru bezpečnosti či bezpečnostních technologií, nebo již máte v tomto oboru praxi, nabízíme vám pozici: JUNIOR/SPECIALISTA KOORDINACE SECURITY SLUŽEB

Popis pozice:

CO BUDE VAŠI NÁPNÍ PRÁCE?

  • zodpovědnost za systém technické ochrany (kamerový systém, přístupové systémy)
  • správa ID karet zaměstnanců
  • zodpovědnost za systém vjezdu vozidel
  • bezpečnostní audit a zpracování reportů
  • spolupráce s externí firmou při údržbě a opravách bezpečnostních technologií
  • školící činnost (zaměstnanci, externisti)
  • spolupráce s orgány činnými v trestním řízení
  • vedení interního vyšetřování

Požadavky:

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • vzdělání v oboru bezpečnosti, bezpečnostních technologií
  • praxe v oblasti bezpečnosti
  • velmi dobrá znalost systémů technické ochrany (CCTV, EZS, ACS, EPS)
  • základní znalost komunikačních systémů
  • komunikativní znalosti AJ, min. B1

Nabídka:

CO VÁM NABÍZÍME?
Pokud si vás vybereme, můžete se těšit na práci u zaměstnavatele roku v ČR (ocenění 2012-2018)

  • kariérní a osobní růst
  • bonusy vyplácené 5x ročně, které vám v součtu přidají až 3 mzdy navíc
  • kromě 4 týdnů postupně dostanete 5 dní dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • jazykové kurzy
  • Bezplatné poradenství našeho právního oddělení nebo služby psychologa
  • slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora