Sun Agent s.r.o.
 
 
 
 
Víkendové brigády ve Vídni
Ahoj, láká tě představa vycestovat na víkend do Vídně, bydlet v hotelu zadarmo a ještě si slušně vydělat? Mluvíš německy? Tak se přidej k nám :))

Hledáme několik lidí do krásného hotelu a kongresového centra 30 min od centra Vídně, kteří by vypomáhali v hotelu na velkých akcích jako svatby, firemní večírky, školení a jiné eventy. Pomáhat bude potřeba i při snídaních a večeřích v hotelu.

Práce není nijak extra těžká, není potřeba tolik zkušenost, i když... ta se vždy hodí. Náplní práce je příprava před akcí- prostření stolů, příprava stanovišť s nápoji, dolévání vína a vody, přinášení kávy dle přání hosta, roznos talířů a nádobí, dohled nad tím, aby hosté měli vše.. Po akci tě čeká úklid prostor, nošení ubrusů do prádelny, nádobí do kuchyně, vyklízení sálu atd.

Jaký by si měl být?
- šikovný, zdvořilý, spolehlivý, milý, samostatný, ale i týmový hráč .. :)
- domluvit se německy tak, abys rozuměl hostovi, kolegům či nadřízeným

Jak se do práce dostanu?
Práce je vždy od pátku do neděle, je třeba brzy ráno v pátek vyrazit autobusem. Ten tě bude stát cca 1000 Kč tam i zpět. Dá se vychytat i levněji a to od 299 Kč za jednu cestu :)
Poté, co dorazíš na nádraží do Vídně, chytneš si metro, které tě dopraví k hotelu - jízdenka za 2,20€
V hotelu na tebe již bude čekat pověřený pracovník, ubytuješ se, převlékneš se a jde se pracovat - pracuje se celý pátek, celou sobotu a kousek neděle. Během pátku a sobota budeš pracovat (s pauzami na jídlo) až 10 hodin denně - pokud si myslíš, že to tvé nohy nezvládnou - rovnou se vzdej :)

Ti z Vás, kteří to vidí jako výzvu a nevzdávají se poprosíme o následující:

1) zašlete nám životopis na info@sunagency.cz , do předmětu "Brigáda ve Vídni", pokud chcete jet ve více lidech nezapomeňte zaslat všechny životopisy a svá jména

2) registrujte se na www.sunagency.cz - do pole Komentář vlož krátký motivační dopis v NJ, kde nám napiš,  proč bychom měli vybrat zrovna tebe, nezapomeň uvést všechny zkušenosti na obdobné pozici, pokud nemáš, nevadí ;)

Po odečtení všech nákladů by sis měl za víkend vydělat zhruba 4 800 Kč/čistého.

Budeme se těšit na spolupráci.