XO foods s.r.o.

Řidič pro gastronomickou společnost
XO FOODS JE MEZINÁRODNÍ OBCHODNÍ SPOLEČNOST NABÍZEJÍCÍ HOTELŮM A RESTAURACÍM TY NEJLEPŠÍ GASTRONOMICKÉ SUROVINY Z CELÉHO SVĚTA. NÁŠ TÝM ŘIDIČŮ V SOUČASNOU DOBU HLEDÁ NOVÉHO KOLEGU PRO ROZVOZ POTRAVIN KE KLIENTŮM V PRAZE A OKOLÍ.

Náplň práce:

  • Rozvoz gastronomických produktů ke klientům (tj. hotelům a restauracím) speciálně upraveným vozem Mercedes Sprinter
  • Rozvoz v oblasti Praha a blízké okolí
  • Každý den 20 až 35 zastávek spojených s vykládkou zboží
  • Reportování nadřízenému manažerovi
  • Pravidelná péče o svěřený vůz

Požadujeme:

  • Dobrý zdravotní stav
  • Fyzickou sílu (některé položky váhově těžší)
  • Dobrou orientaci po Praze
  • Zkušenost s řízením dodávky

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní firmy působící na trhu již 10. rokem
  • Přátelský kolektiv
  • 1 hodina přestávky na oběd (12h - 13h)
  • Stravenky 100 Kč/každý odpracovaný den
  • Pracovní doba 7 - 15:30 hod.
  • Práce každou druhou sobotu (cca 5 hod.)
  • 1 týden dovolené navíc
  • Zaučení a možnost okamžitého nástupu, případně nástupu dle dohody