PRÁCE NA MÍRU

Senior STRAK
McRoy Group

Jako přední poskytovatel vývojových služeb pro automobilový průmyslu nabízíme nejen možnost neustálého rozvoje a práci s nejmodernějšími technologiemi, ale i rodinné prostředí společnosti s českými kořeny.

Popis pozice:

Co vás čeká:

  • Modelování designových ploch exteriérů a interiérů vozidel.
  • Příprava a koordinace projektů.
  • Zpracovávání prezentací a reportingu.

Požadavky:

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Znalost SW ICEM Surf (A-class surfacing), nebo SW Alias (CAS).
  • Modelování designových ploch A-class interiéru/exteriéru vozů.
  • Anglický jazyk na úrovni alespoň B2 - komunikace se zahraničními zákazníky.
  • Designové cítění.

Nabídka:

Co vám můžeme nabídnout:

  • Nadstandardní mzdové hodnocení.
  • Relokační příspěvek.
  • Motivační bonusy při mimořádných pracovních výkonech.
  • Podporu osobního a profesního rozvoje formou vzdělávání.
  • Spolupráci v silném a kvalitním kolektivu.
  • Účast na zajímavých globálních projektech.
  • Možnost přidělení služebního vozu dle pracovní pozice a projektu.