D2Automation s.r.o.

Obsluha souřadnicové vrtačky
D2Manufacturing s.r.o. hledá šikovné kandidáty na pozici Obsluha souřadnicové vrtačky

Požadujeme:

  • vzdělání ve strojírenském oboru nejlépe SOU s maturitou nebo event. OU + praxe
  • výborná znalost čtení výkresové dokumentace a schémat
  • praxe v oboru nutná
  • manuální zručnost, samostatnost, loajalita, zodpovědnost, pracovitost
  • schopnost a ochota učit se nové věci

Náplň práce:

  • obsluha souřadnicové vrtačky
  • vrtání a vykružování přesných otvorů
  • podílení se na rozvoji specializovaného pracoviště
  • podřízenost vedoucímu obrobny
  • 100% práce ve výrobní hale v Novém Boru

Nabízíme:

  • zázemí stabilní rostoucí technologické společnosti
  • přátelský pracovní kolektiv
  • odpovídající platové ohodnocení
  • podílení se na tvorbě firemních standardů
  • možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti
  • firemní telefonní číslo s datovým balíčkem i pro soukromé využití
  • závodní stravování i další zajímavé firemní benefity