Galton Invest s.r.o.
 
 
 
 
Recepční na apartmánovém hotelu s angličtinou
Do naší mladé party na Václavském náměstí hledáme novou recepční kolegyni/ kolegu s bezva angličtinou! Na starosti budeš mít komunikaci s hosty ze všech krajů světa a trochu administrativy.

Do naší mladé recepční party na Václavském náměstí hledáme novou kolegyni/ kolegu s bezva angličtinou! Praxe a další jazyky jsou výhodou, ale nejsou nutností. Sami jsme praxi na začátku neměli, jiné jazyky také neumíme a zvládáme to v pohodě s celkovým hodnocením 9,1! :)

Co je pro nás mnohem důležitější? Komunikativnost, zájem, přirozený úsměv a neutuchající snaha pomoci turistům. Řídíme se heslem: „Kdo se nesměje, nepatří na recepci!“ :)

Potkáš se u nás s hosty všech národností, co tě jen napadnou. Jelikož nejsme zrovna korporát, tak je to u nás někdy trochu punk, ale o to víc se můžeš zapojit a měnit pravidla hry :) Takže pokud tě turismus a práce s hosty baví, ozvi se, dost možná hledáme právě tebe! Času na turisty budeš mít víc než dost!

Co bude tvým úkolem & co se naučíš?

Chod recepce >> komunikace s hosty ze všech krajů světa (osobně, telefon, @) >> check-ins, check-outs, během pobytu, po večerech s nimi v barech, záleží jen na tobě, jak se zařídíš a hlavně, když na druhý den ráno vstaneš zase do práce! Těch nabídek je dost... Dál taky managing úklidu a trocha adminu, který se snažíme co nejvíce odbourat softwarovou automatizací. Prostě a jednoduše, tím hlavním, co po tobě chceme je: Úsměv, vstřícnost a maximální snaha našim hostům vždy pomoci.

Co nabízíme?

  • Home office ti bohužel nenabídnem, ale zato můžem vyjít vstříc s plánováním směn na míru vždy měsíc dopředu. Záskoky jsou možné taky.
  • Hledáme primárně někoho na HPP, ale možná i brigoš by se na pár směn šikl.
  • HPPéčko fix čistého 24 tisíc + provize za dobré hodnocení personálu a provize ze všech prodaných služeb (tourky, taxi, suvenýry, však to znáte..)
  • Brigoš 100,- a víc na hodinu
  • Mladej kolektiv, přátelskou atmo a práci v pohodě
  • Chceme víc poznávat Prahu, ať víme, co turistům doporučovat, poznávacím teambuildingům jdem naproti.
  • Možnost společně posouvat tým a chod recepce dopředu. Iniciativu vítáme!

Dík za tvůj čas se čtením až po sem! Pokud chceš k nám naskočit, pošli CVčko a ozveme se Ti, kdy se potkáme. Těšíme se!

nikola.lecianova@gmail.com

+420 601 069 907